Oprawy okularowe

W naszym salonie posiadamy bogatą ofertę opraw okularowych. Znajdują się w niej produkty polskich jak i zagranicznych firm. U nas znajdą Państwo oprawy na każdą kieszeń. Ceny oprawek okularowych zaczynają się już od 30 zł. Sprzedajemy oprawy wyłącznie renomowanych producentów, które cechują się najwyższą jakością wykonania, zapewniają komfort użytkowania i są niezwykle wytrzymałe. 

Na  stojakach wystawiona jest tylko część aktualnej kolekcji. Podczas wizyty w naszym salonie doświadczony optyk pomoże Państwu w doborze odpowiedniego fasonu.

Dobierając oprawki bierzemy pod uwagę takie czynniki jak: rozstaw oczu, przeznaczenie okularów, rodzaj szkieł, modę, estetykę, fizjonomię twarzy, styl życia, podatność na uczulenia.

W naszym zakładzie posiadamy oprawki metalowe, plastikowe, na żyłkę (z częściową obwódką), patenty (wiercone - bez obwódki), a także oprawki wykonane z tytanu, który jest bardzo lekki i wytrzymały, a także odpowiedni dla alergików. W naszej kolekcji znajduje się również dużo propozycji dla najmłodszych.


angelo futurobeluttigentlemangioferrariliw lewant
policeretro

i wielu innych...

oprawy okularowe