Okulary

W naszym salonie posiadamy bogatą ofertę opraw okularowych. Znajdują się w niej produkty polskich jak i zagranicznych firm. U nas zamówią Państwo okulary korekcyjne na każdą kieszeń. Ceny oprawek okularowych zaczynają się już od 30 zł. Sprzedajemy oprawy wyłącznie renomowanych producentów, które cechują się najwyższą jakością wykonania, zapewniają komfort użytkowania i są niezwykle wytrzymałe. 

Na  stojakach wystawiona jest tylko część aktualnej kolekcji. Podczas wizyty w naszym salonie doświadczony optyk pomoże Państwu w doborze odpowiedniego fasonu.

Dobierając oprawki bierzemy pod uwagę takie czynniki jak: rozstaw oczu, przeznaczenie okularów, rodzaj szkieł, modę, estetykę, fizjonomię twarzy, styl życia, podatność na uczulenia.

W naszym zakładzie posiadamy oprawki metalowe, plastikowe, na żyłkę (z częściową obwódką), patenty (wiercone - bez obwódki), a także oprawki wykonane z tytanu, który jest bardzo lekki i wytrzymały, a także odpowiedni dla alergików. W naszej kolekcji znajduje się również dużo propozycji dla najmłodszych.

okulary-turek

angelo futurobeluttigentlemangioferrariliw lewant
policeretro

i wielu innych...

oprawy okularowe
 
 


OPTYK Grażyna Drzewiecka-Tomczyk | Pl. Sienkiewicza 20, 62-700 Turek | NIP: 6681003444 | REGON: 003733275 | E-mail: optyk@optyk.net | Tel. (63) 289-14-14

© 2003- Optyk Turek. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Treści prezentowane na stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 k.c.